Іллінецька міська лікарня
За здоров'ям - до нас

Рецепція - наше обличчя

Їх приємний голос чуєте, коли телефонуєте, щоб записатись на прийом до лікаря. Їх усміхнені обличчя можете бачити, коли приходите для того, щоб взяти медичну картку перед візитом до вузького спеціаліста.

Так-так, це вони: Яна та Юлія.

 

Наші чарівні медичні сестри Рецепції, які виконують чи не найважливішу роль в Іллінецькій міській лікарні: зустрічають та проводять пацієнтів. Адже саме від їх красномовства, толерантного та ввічливого спілкування залежить настрій наших відвідувачів, перше враження про наш заклад охорони здоров’я.  

Отже, знайомтесь!

Медсестри Поліклінічного відділення:

Юлія Любаревич

З 2009 по 2013 рік Юлія навчалась у Гайсинському медичному коледжі, спеціальність медична справа. Одразу після закінчення навчального закладу випускниця розпочала свій трудовий шлях медичною сестрою в Бабинському дитячому садочку «Дубок», у якому працювала впродовж 2013/14 років.  Впродовж 2014/18 перебувала у декретній відпустці. А вже з 2018 року старанно трудиться в Іллінецькій міській лікарні.

Яна Ложевська

З 2003 по 2007 навчалась у Вінницькому медичному коледжі імені Заболотного. Після успішного закінчення якого отримала базову вищу освіту за напрямком підготовки «Медицина». Надалі, протягом 2007/08 років працювала медичною сестрою у Госпіталі військово-морських сил України у місті Севастополь. З 2009 по 2011 року перебувала в декретній відпустці. А вже з 2011 року розпочала працювати в Поліклінічному відділенні Іллінецької міської лікарні. З початку медичною сестрою лікаря-кардіолога, а ось вже кілька місяців, як сталою надійною напарницею Юлії в Рецепції.

За що відповідають дівчата?

Вони безпосередньо працюють з пацієнтом. Допомагають визначити потребу пацієнта в тій чи іншій медичній послузі. З’ясовують наявність електронного направлення пацієнта та можливість отримання послуги за його відсутності. Комунікують з пацієнтами в телефонному режимі, через електронну пошту, вайбер, телеграм та ватсап. Оформляють медичні картки для отримання водійського посвідчення чи зброї. Виконують ряд інших, не менш важливих завдань, які пов’язані з організацією роботи Поліклінічного відділення.

***

Нагадуємо, що для максимально комфортного отримання медичної послуги, зручності медичного персоналу та унеможливлення виникнення черг, Іллінецька міська лікарня проводить попередній запис на прийом за номером телефону 066 659 98 82. Час роботи з 9-00 до 16:30 год з понеділка по п’ятницю.

Будьте нам здорові!

Звертайтесь до лікарів вчасно!

Ваш оберіг здоров’я - Іллінецька міська лікарня!