A A A K K K
людям із порушенням зору
Іллінецька міська лікарня
За здоров'ям - до нас

Поліклініка

На варті Вашого здоров’я

 

Поліклінічне відділення Іллінецької міської лікарні, яке надає амбулаторну медичну допомогу представлене 30 лікарями різної спеціалізації: дитячі ЛОР, окуліст, дерматолог, інфекціоніст; дорослі ЛОР, окуліст, невролог, хірург, травматолог, дерматолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, кардіолог, психіатр, нарколог, терапевт та стоматолог. Цікаво, що Іллінецьку міську лікарню, як місце роботи, обирають кращі лікарі й з суміжних територіальних громад: Липовецької та Дашівської. Спершу з Липовця перейшла дитячий ЛОР. Далі, у слід за нею, працевлаштувався лікар-травматолог та навіть подружжя: психіатр та хірург. З Дашева – приїздять анестезіолог та травматолог. Не дивлячись на відстань в Іллінецьку громаду приїздить травматолог навіть з Вінниці.

 

 

По мірі можливості у Поліклінічному відділенні оновлюється й матеріально-технічна база:

Сучасний дороговартісний відеоендоскоп Pentax 90K дозволяє проводити діагностику захворювань верхнього відділу шлунково-кишкового тракту (стравохід, шлунок та дванадцятипала кишка) максимально комфортно для пацієнта, що за рахунок технічний характеристик дозволяє досягти мінімальних неприємних відчуттів.  За результатами проведених ендоскопічних досліджень пацієнт має можливість отримати інформацію про проведене обстеження на електронних носіях для подальшого отримання додаткових консультацій вузьким спеціалістом та контролем перебігу лікування. Дана процедура підпадає під Державну програму медичних гарантій та для осіб віком понад 50 років проводиться безкоштовно за наявності направлення сімейного лікаря.

 

 

В кабінеті УЗД функціонує сучасна дороговартісна ультразвукова система експертного класу Alpinion E-CUBE 9, що продовжує кращі традиції серії апаратів преміум-класу. Застосування новітніх технологій в області ультразвукової діагностики дозволяють домогтися значних результатів по візуалізації при проведенні дослідження в усіх сучасних режимах сканування.

 

 

В рентген-кабінеті функціонує сучасний дороговартісний рентгенівський апарат CAMARGUE PNS французького виробництва, який дозволяє проводити дослідження з найменшим променевим навантаженням, як на організм пацієнта, так і на медичний персонал. В комплекті апарату є проявочна машина AGFA, яка проявляє плівку із швидкістю 30 см/хв та обробляє 60 знімків на годину. Крім того, сучасний рентгенівський апарат дозволяє друкувати зображення високої якості, що значно полегшує встановлення правильного діагнозу пацієнту.

Наявність фахового кадрового потенціалу Поліклінічного відділення та необхідного матеріального технічного забезпечення дозволило Іллінецькій міській лікарні у 2023 році укласти з Національною службою здоров’я України 15 пакетів медичних послуг, по 9ти із яких надаються медичні послуги згаданим структурним підрозділом. Перелік пакетів медичних послуг: Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах; Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій; Медична допомога при пологах; Медична допомога дорослим та дітям в амбулаторних умовах; Гістероскопія; Езофагогастродуоденоскопія; Колоноскопія; Лікування осіб із психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів із використанням препаратів замісної підтримувальної терапії; Стаціонарна паліативна медична допомога дорослим та дітям; Мобільна паліативна медична допомога дорослим і дітям; Стоматологічна медична допомога в амбулаторних умовах; Ведення вагітності в амбулаторних умовах; Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня; Забезпечення кадрового потенціалу системи охорони здоров"я шляхом організації надання медичної допомоги із залученням лікарів-інтернів; Медичний огляд осіб, який організовується територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки.

 

Завідувачка Поліклінічного відділення переконана, що якісна медична послуга – це спосіб мислення працівників закладу, який має відповідати потребам клієнта. Таїса Миколаївна вважає, що в умовах сьогодення не достатньо володіти лише фаховими знаннями,  адже для пацієнта не менш важливо, щоб лікар умів налагодити емоційний зв’язок, був ввічливим, доброзичливим та толерантним.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування