A A A K K K
людям із порушенням зору
Іллінецька міська лікарня
За здоров'ям - до нас

Хірургічно - травматологічне відділення

До сильних сторін Іллінецької міської лікарні можна сміливо віднести Хірургічно-травматологічне відділення, яке надає цілодобову хірургічну допомогу жителям Іллінецької, Липовецької, Оратівської та Дашівської громад. Протягом останніх 3 років  у відділенні було проведено 1 887 оперативних втручань: 1601 - хірургічні операції та 286 - травматологічні операції. Цікаво, що серед пацієнтів яким за згаданий проміжок часу проводили хірургічні операції - 302 або 19% складають жителі Липовецької, Оратівської та Дашівської громад. Натомість, серед пацієнтів з сусідніх громад, яким проводили травматологічні операції, кількість складає - 132 або 46%.

Основною цінністю відділення є його привітні та професійні працівники, які вирізняються не байдужим ставленням до стану пацієнта, завжди можуть підібрати правильні слова та кваліфіковано допомогти хворому. По мірі можливості у Хірургічно-травматологічному відділенні оновлюється матеріально-технічне забезпечення. Так, в минулому році за кошти лікарні придбано сучасний коагулятор, який дозволяє якісно проводити хірургічні втручання шляхом зупинки кровотеч, видалення папілом (доброякісних пухлин на шкірі) та використовуватись під час проведення гінекологічних операцій. Окрім того, у відділення було придбано сучасний монітор пацієнта, який дозволяє під час оперативних втручань слідкувати за життєвоважливими функціями організму пацієнта.

Варто зазначити, що до коронавірусної пандемії відсоток планових операцій значно переважав ургентні (невідкладні). Як правило, в плановому порядку люди звертались для видалення доброякісних пухлин, оперативного лікування планових гриж, видалення варикозного розширення вен, щодо проктологічних та урологічних операцій. Крім того, пацієнти часто звертаються й в ургентних (невідкладних) випадках: гострий апендицит, защемлення гриж різних локалізацій, перфоративна виразка шлунку, травми органів черевної порожнини та урологічні операції.

Травматологія представлена трьома кваліфікованими лікарями-травматологами-ортопедами, які цілодобово надають медичну допомогу та володіють новітніми методиками лікування переломів. Як правило планова травматологічна допомога передбачає лікування артрозів, артритів та остеохондрозів (у співпраці з лікарями-неврологами). Робота Хірургічно-травматологічного відділення налагоджена таким чином, що пацієнти мають можливість отримати допомогу лікаря-травматолога цілодобово.  

Протягом року в хірургічно – травматологічному відділені, яке розраховане на 20 хірургічних і 25 травматологічних ліжок лікується в середньому біля 1200 – 1300 хворих та виконується 950 – 1000 ургентних і планових хірургічних операцій. У відділення підлягають госпіталізації хворі з плановою і ургентною хірургічно – травматологічною допомогою. Відповідно до основних завдань медперсонал відділення:

  1. Проводить обстеження і хірургічне лікування хворим хірургічного профілю згідно стандартів і протоколів лікування рекомендованих МОЗ України.
  2. Проводить динамічний нагляд за ургентними і плановими хворими в до і після операційному періоді.
  3. Проводить консультативну і оперувальну допомогу хворим в інших соматичних відділеннях.
  4. Постійно впроваджує нові методи лікування хворих.
  5. Працює над підвищенням своєї кваліфікації

 

Завідуючий відділенням, лікар спеціаліст – Бойко Владислав Олександрович

 

 

 

 

 

 

Старша медична сестра, сестра медична вищої кваліфікаційної категорії – Присяжнюк Оксана Петрівна

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування