Іллінецька міська лікарня
За здоров'ям - до нас

Акушерсько - гінекологічне відділення

До ТОП-5 гінекологічних захворювань відносять:

  • запальні захворювання, в тому числі інфекції;

  • порушення менструального циклу;

  • захворювання шийки матки;

  • кіста яєчника;

  • міома матки.

Гінекологічний огляд здійснюється в поліклінічному відділені з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:45 год. і в акушерсько-гінекологічному відділенні (кожного дня цілодобово). За консультацією з приводу жіночого здоров’я можна звернутись за номером телефону акушерсько-гінекологічного відділення +38 097 34 77 420 (цілодобово).

Акушерсько – гінекологічне відділення розраховане на 18 акушерських та 12 гінекологічних ліжок.

Кількість пологів:

2018 рік - 311 пологів

2019 рік - 300 пологів

2020 рік - 282 пологів

За 6 місяців 2021 року - 141 пологи

Акушерсько – гінекологічне відділення забезпечене медикаментами для надання невідкладної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим, гінекологічним хворим, а також необхідною апаратурою (КТГ апарат, УЗД, реанімаційний столик з підігрівом для новонароджених, кювез, лампи для фототерапії новонароджених, стільчаки для прийому пологів у вертикальній позиції, адже породілля має право на вільний вибір позиції у пологах.

Лікарі, акушерки, медичні сестри відділення постійно підвищують свою кваліфікацію, навчаються на робочому місці, а також на тренінгах в стимуляційному центрі обласної лікарні ім. Пирогова. У роботі медичного персоналу застосовується командний підхід до ведення вагітних, роділь, породіль, новонароджених, а також гінекологічних хворих. У важких випадках до пацієнтів скликається консиліум за участю представників адміністрації лікарні, використовується мультидисциплінарний метод ведення пацієнтів.

 

  Завідуюча відділенням, лікар вищої кваліфікаційної категорії –  Масленчук Жанна Вільямівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 Старша акушерка, акушерка медична вищої кваліфікаційної категорії

 Олійник Тетяна Василівна