Іллінецька міська лікарня
За здоров'ям - до нас

Новини

Неврологічне відділення

Дата створення: 09:28 25.10.2021

Сьогодні розповідатимемо вам про один з кращих підрозділів Іллінецької міської лікарні, який покликаний вирішувати проблеми, що пов’язані з нервовою системою. Всі ми добре знаємо, що такі поширені проблеми як інсульт, гостре та хронічне порушення мозкового кровообігу, радикуліт, лікує невролог. Адже в нашому напруженому  житті часто відчуваємо емоційне виснаження: панічні атаки, перепади настрою, депресії — все це є приводами для звернення до спеціаліста.

Рецепція - наше обличчя

Дата створення: 09:23 25.10.2021

Їх приємний голос чуєте, коли телефонуєте, щоб записатись на прийом до лікаря. Їх усміхнені обличчя можете бачити, коли приходите для того, щоб взяти медичну картку перед візитом до вузького спеціаліста.

Медична статистика

Дата створення: 09:19 25.10.2021

Ми продовжуємо знайомити Вас, наші шановні підписники, з колективом Іллінецької міської лікарні, який докладав чимало зусиль, щоб наш заклад охорони здоров’я увійшов у  Топ-10 найкращих лікарень в Україні за версією премії PUBLIC HEALTH AWARDS.

Цукровий діабет

Дата створення: 21:27 02.10.2021

Щоденний аналіз вхідних дзвінків до Іллінецької міської лікарні свідчить, що наших пацієнтів найчастіше турбують проблеми, пов’язані із захворюваннями ендокринної системи. Найбільш розповсюдженим ендокринним захворюванням вважається цукровий діабет.

Хірургічно-травматологічне відділення

Дата створення: 20:29 28.09.2021

До сильних сторін Іллінецької міської лікарні можна сміливо віднести Хірургічно-травматологічне відділення, яке надає цілодобову хірургічну допомогу жителям Іллінецької, Липовецької, Оратівської та Дашівської громад.

Нам довіряють найдорожче - народження своїх дітей

Дата створення: 11:46 25.09.2021

Знайомтесь! Це Ірина Громик з Липівця, яка днями (21.09.2021) народила хлопчика Аркадія. Ми поцікавились у молодої матусі з сусідньої громади про фактори, які впливали на вибір лікарні для народження немовляти.

Наші ЛОР-лікарі

Дата створення: 07:23 18.09.2021

З настанням прохолодної погоди почастішали звернення до наших ЛОР-лікарів. Нагадаємо, що за згаданим профілем для вас працюють: дорослий ЛОР Сівак Микола Дмитрович з медичною сестрою Інною Михайловською та дитячий ЛОР Губенко Олена Іванівна з медичною сестрою Юлією Дзісь.

Опитування

Дата створення: 17:22 13.09.2021

Доброго дня, друзі! Іллінецька міська лікарня бере участь у конкурсі Public Health Awards в рамках якого проводиться опитування оцінки задоволеності клієнтів якістю надання медичних послуг. Свою оцінку, скарги та пропозиції, які спонукатимуть нас стати кращими Ви можете залишити за посиланням на гугл-форму: https://forms.gle/NhmpJTDjxBvrWV3N9 Щиро дякуємо за відгук!

Марія Редліх - дерматовенеролог

Дата створення: 11:52 10.09.2021

Маємо для Вас гарну новину: віднедавна в Іллінецькій міській лікарні працює дерматовенеролог. Лікар Марія Редліх народилась в місті Золочів Львівської області. В 2018 році закінчила Одеський національний медичний університет, а в подальшому отримала сертифікат дерматовенеролога у ВНМУ ім. Пирогова. Марія Григорівна прихильниця доказової медицини, а тому призначає виключно препарати, які довели свою ефективність та безпеку.

Очний кабінет

Дата створення: 08:10 03.09.2021

Очний кабінет Іллінецької міської лікарні надає послуги населенню Іллінецької, Липовецької, Оратівської та Дашівської громад. В кабінеті працюють лікарі з вищою кваліфікаційною категорією Мулярчук Людмила Андріївна та Задородна Надія Максимівна та дві медичних сестри з вищими медичними категоріями.