Комунальне некомерційне підприємство "Іллінецька центральна районна лікарня" Іллінецької районної ради

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії було відкрито в 2000 році. Воно розраховане на 6 ліжок, за рік тут в середньому лікується від 400 до 450 хворих.

Тут надають допомогу хворим будь – якого профілю, які потребують інтенсивної терапії, штучної вентиляції легень чи можливо реанімації, а саме: хірургічний профіль, гострий коронарний синдром, інфаркти, важкі гіпертонічні кризи, інсульти, панкреатити, опіки, шоки, травми.

Завідуючий відділенням, лікар вищої кваліфікаційної категорії – Притула Олександр Станіславович

Старша медична сестра, сестра медична вищої кваліфікаційної категорії – Загороднюк Ольга Миколаївна

Відповідно до завдань лікарі відділення визначають найбільш оптимальний метод анестезії, здійснюють медикаментозну передопераційну підготовку хворих, проводять загальну і регіональну анестезії при операціях, пологах, діагностичних та лікувальних процедурах.

Завідуючий відділення зобов’язаний забезпечити участь кваліфікованих лікарів та медичного персоналу в лікуванні важкохворих, тому в реанімації працює персонал з вищою кваліфікаційною категорією, який володіє усіма видами маніпуляцій.

Він складається з 23 медичних працівників, в нічний час функціонує клініко – діагностична лабораторія.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії забезпечене апаратурою для реанімації хворих. Тут є апарати для штучної вентиляції легень, пульсоксиметри, дефібрилятори, кардіомонітори, ЕКГ апарат, рентген апарат, тонометри, УЗД апарат, 6 функціональних ліжок для кращого перебування хворих.