Комунальне некомерційне підприємство "Іллінецька центральна районна лікарня" Іллінецької районної ради

Забезпечення КНП «Іллінецька ЦРЛ» лікарськими засобами та виробами медичного призначення згідно Національного переліку основних лікарських засобів України

Адміністрація КНП «Іллінецька ЦРЛ» інформує про те, що з першого січня 2018 року  в Україні набув чинності Національний перелік основних лікарських засобів та згідно рішення уряду, всі лікарні в Україні зобов’язані забезпечувати пацієнтів стаціонару безкоштовними та ефективними ліками.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2009 р. № 333(в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2017 р. № 1081) та Наказу МОЗ України від 17.07.2017 № 801 «Про затвердження Положення про застосування Національного переліку основних лікарських засобів під час організації процесу забезпечення населення лікарськими засобами в закладах і установах охорони здоров'я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів», зареєстровано в Міністерстві юстиції України 03 серпня 2017 р. за № 952/30820 (із змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства охорони здоров'я України від 2 січня 2018 року № 1) закладом  було сформовано перелік лікарських засобів необхідних для забезпечення лікування стаціонарних хворих та визначено обсяги потреби в лікарських засобах на рік, що становить - 3 106,4 тис. грн.

 Кошторисом на 2018 рік по  статті «Медикаменти та перев’язувальні матеріали» передбачено лише - 401,4 тис. грн.. Тому, станом на 01.07.2018 року по КНП  «Іллінецькій ЦРЛ» існує незабезпечена потреба в коштах до кінця року, на закупівлю лікарських засобів що в установленому законом порядку зареєстровані в Україні та включені до Національного переліку.

За перше півріччя було проведено закупівлі «Медикаментів та перев’язувальних матеріалів»   на суму – 123,4 тис. грн..

Наявність лікарських засобів та виробів медичного призначення

Враховуючи вище викладене та з метою забезпечення лікарськими засобами, які зареєстровані в Україні та включені до Національного переліку, на безкоштовне  стаціонарне лікування жителів району, адміністрація закладу зверталась  до органів місцевої влади з проханням допомогти з виділенням додаткових коштів. При надходженні  додаткового фінансування буде проведено закупівлю основних лікарських засобів в повному обсязі.