Комунальне некомерційне підприємство "Іллінецька центральна районна лікарня" Іллінецької районної ради

Акушерсько - гінекологічне відділення

Акушерсько – гінекологічне відділення розраховане на 18 акушерських та 12 гінекологічних ліжок. За рік в середньому приймається 370 – 420 пологів.

Завідуюча відділенням, лікар вищої кваліфікаційної категорії – Масленчук Жанна Вільямівна

Старша акушерка, акушерка медична вищої кваліфікаційної категорії – Олійник Тетяна Василівна

Акушерсько – гінекологічне відділення забезпечене медикаментами для надання невідкладної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим, гінекологічним хворим, а також необхідною апаратурою (КТГ апарат, УЗД, реанімаційний столик з підігрівом для новонароджених, кювез, лампи для фототерапії новонароджених, стільчаки для прийому пологів у вертикальній позиції, адже породілля має право на вільний вибір позиції у пологах.

Лікарі, акушерки, медичні сестри відділення постійно підвищують свою кваліфікацію, навчаються на робочому місці, а також на тренінгах в стимуляційному центрі обласної лікарні ім. Пирогова. У роботі медичного персоналу застосовується командний підхід до ведення вагітних, роділь, породіль, новонароджених, а також гінекологічних хворих. У важких випадках до пацієнтів скликається консиліум за участю представників адміністрації лікарні, використовується мультидисциплінарний метод ведення пацієнтів.